Archive for Temmuz 2017

Beren Saat Gazinodan Para Basacak

Beren Saat ‘Gazino’dan para basacak!

Akturkticaret.net farkıyla: Beren Saat yeni sezonda, 1960’lı yılların anlatılacağı ‘Gazino’ dizisinin başrolünde olacak. Bölüm başına 120 bin lira alacak. Bir başka deyişle; ayda 480 bin lira kazanacak.

Beren Saat 2015’te ‘Muhteşem Yüzyıl Kösem’de oynamış, geçen yıl ekrandan uzak durmuştu. Yeni sezonda ise 1960’lı yılların anlatılacağı dönem dizisi ‘Gazino’nun başrolünde olacak.

Q3 Medya’nın yapımcılığını üstlendiği, Kerem Deren ve Pınar Bulut’un senaryosunu yazdığı ‘Gazino’da Beren Saat bölüm başına 120 bin lira alacak. Bir başka deyişle; ayda 480 bin lira kazanacak.

Beren Saat’e eşlik etmesi düşünülen erkek oyuncular arasında en güçlü aday Barış Arduç. Ekrana veda eden ‘Kiralık Aşk’taki rolüyle yıldızı parlayan Barış Arduç ile henüz para konusunda anlaşma sağlanamadı.

Küçük bir not: Beren Saat, ‘Muhteşem Yüzyıl Kösem’den bölüm başına 90 bin lira alıyordu.(Gazetevatan)

Dünya Güzellerimde Sürpriz Ayrılık

‘Dünya Güzellerim’de sürpriz ayrılık!

Akturkticaret.net farkıyla: Ünlü şarkıcı Onur Akay, “Dünya Güzellerim programı yeni sezonda da devam edecek ama Banu Alkan artık yok! Afrodit, programın yönetmeni Mustafa Kotan’ın direktiflerini dinlemediği için, maalesef artık dünyayı gezemeyecek” dedi.

Ünlü şarkıcı Banu Alkan ve Bülent Ersoy arasındaki kavgadan sonra RTÜK kanala 450 bin Tl ceza verdi. Bu cezanın ardından programın gelecek sezon devam edeceği ancak Afrodit’in olmayacağı iddia edildi.

BANU ALKAN YÖNETMENİ DİNLEMİYORMUŞ

Ünlü şarkıcı Onur Akay, “Dünya Güzellerim programı yeni sezonda da devam edecek ama Banu Alkan artık yok! Afrodit, programın yönetmeni Mustafa Kotan’ın direktiflerini dinlemediği için, maalesef artık dünyayı gezemeyecek” diye iddiada bulundu.(Milliyet/Cadde)

Ünlü Sunucunun Eşi Vuruldu

Ünlü sunucunun eşi vuruldu

Akturkticaret.net farkıyla: Bodrum Türkbükü’nde gece yarısında gerçekleşen silahlı saldırıyla korku dolu saatler yaşayan sunucunun eşi ölümden döndü. Jess Molho sosyal medya hesabından eşinin durumunun iyi olduğunu duyurdu: “Allah’ın mucizesi sayesinde şu anda gayet iyi durumda. Küçük bir operasyon sonrası eski sağlığına geri dönecek” dedi.

TV 8 ekranlarında Aramızda Kalmasın adlı magazin programının sunuculuğunu yapan Jess Molho’nun eşinin gittiği bir gece kulübünde silahlı saldırı gerçekleşti.

Sihirli Annem adlı dizide oynadığı rolle geniş bir kitle tarafından tanınan Jess Molho dün akşam büyük bir korku atlattı. Bodrum Türkbükü’nde gece yarısında gerçekleşen silahlı saldırıyla korku dolu saatler yaşayan sunucunun eşi ölümden döndü. Saldırıda mekanda bulunan bir kişi hayatını kaybederken aynı saldırıda üç kişi de yaralandı.

Gece kulübüne yapılan saldırıda yaralanan isimlerden biri de Jess Molho’nun eşi Zeynep Molho oldu.

Jess Molho sosyal medya hesabından eşinin durumunun iyi olduğunu duyurdu: “Allah’ın mucizesi sayesinde şu anda gayet iyi durumda. Küçük bir operasyon sonrası eski sağlığına geri dönecek” dedi.(Milliyet/Cadde)

Meteorolojiden Son Dakika Uyarısı

Meteoroloji’den son dakika uyarısı!

Akturkticaret.net farkıyla: Meteorolojiden Türkiye’nin bir çok bölgesi için uyarı geldi. Yeni haftada sıcaklık artıyor. Ağustos’un ilk 10 günü için uyarı var. İstanbul’da hava sıcaklığı 3-4 derece artıyor ve 33 dereceyi buluyor. Akdeniz’de sıcaklık 2-5 derece Doğu Anadolu’da ise 6-8 derece ortalamanın üzerine çıkıyor.

Meteoroloji Elazığ, Malatya, adıyaman, Tunceli ve Bingöl için sıcak hava dalgası uyarısında bulundu.

Yapılan son analiz ve tahminlere göre hava sıcaklığının Pazartesi gününden itibaren artarak mevsim normallerinin 6-8 derece üzerinde seyredeceği ve Ağustos aynının ilk 10 günü boyunca etkili olacağı tahmin ediliyor.

Bu sıcak hava dalgasıyla birlikte bazı il ve ilçelerde havanın son yılların en yüksek sıcaklık değerlerine ulaşması bekleniyor.

Meteoroloji, Antalya, Muğla, Isparta ve Burdur için de yüksek sıcaklık uyarısında bulundu.

Bölgede mevsim normallerinde seyreden hava sıcaklıklarının yarından itibaren artmaya başlayacağı, çarşamba gününe kadar mevsim normallerinin 2-5 derece üzerinde seyredeceği bildirildi.

Hafta içi havanı Antalya ve Muğla’da 36-40, Burdur’da 35-37 ve Isparta’da 33-35 derece olması bekleniyor.

Uzmanlar önümüzdeki hafta yüksek hava sıcaklıklarının meydana getirebileceği olumsuzluklara karşı başta yaşlılar, çocuklar ve kronik hastalığı bulunanlar olmak üzere vatandaşların 10.00-16.00 saatleri arasında güneş ışınlarına direk maruz kalmamaları uyarısında bulunuyor.

Bu arada yüksek sıcaklık nedeniyle Antalya sokakları adeta boşaldı. Yerli ve yabancı tatilciler sahillerde denize girerek serinlemeye çalışırken, bazı vatandaşlar 2 bin metre rakımlı yaylalarda serin havanın keyfini çıkardı.(Milliyet)

Fatih Terim İstifa Etmedim Görevime Son Verildi

Fatih Terim: İstifa etmedim, görevime son verildi

Akturkticaret.net farkıyla: Fatih Terim, Twitter hesabından bir açıklama yaptı. Terim istifa etmediğini, görevine son verildiğini duyurdu.

İşte Fatih Terim’in açıklaması:
“3,5 yıl görev yaptığım Türkiye Futbol Direktörlüğü görevinden istifa etmedim. Daha net yazayım: Görevime, TFF tarafından son verildi.
Bir süre önce yaşanan olaydan hemen sonra, İstanbulda, Başkan Yıldırım Demirören’in ofisinde, Ali Dürüst’ün de bulunduğu konuşmada kendilerine eğer bu olay kuruma ve kişilere zarar veriyor ise görevi hemen bırakabileceğimi söyledim. Bunun üzerine Yıldırım Demirören bana sarılarak “Hocam daha yapacak çok şeyimiz var” dedi ve böyle bir şeyin asla söz konusu olmadığını söyledi.

Ben de ekibimle birlikte Dünya Kupası hazırlıklarına devam ettim. 26 Temmuz Çarşamba günü sabah saatlerinde Ali Dürüst ofisime gelerek, Riva’da Yıldırım Demirören, Cengiz Zülfikaroğlu ve Servet Yardımcı ile yaptıkları toplantıda alınan kararın görevime son verilmesi olduğunu bildirdi.

Ben de şaşkınlıkla Ali Dürüst’e “Bu önemli iki maç arifesinde mi?” diye sorduğumda “Maalesef öyle” dedi. Servet Yardımcı’nın bunun bir an önce yapılmasını istediğini söyledi. Ben bu kararı, Yıldırım Demirören’den duymak istediğimi söyledim. Daha sonra Yıldırım Demirören ile Levent’te buluştuk. Kendisi bu kararı teyit etti. Kendisine gerekçeyi sordum. Bana gerekçe olarak ‘hocam seni çok yıprattılar, senin üzerinden de bizi yıpratıyorlar’ dedi.

Beraberlikler kadar ayrılıkların da bu işte doğal olduğunu söyleyerek kendisine bu mevkiinin bir an evvel dolması gerektiğini, elimden gelen yardımı da yapacağımı söyleyerek vedalaştık.

3,5 senelik bu süreçte benimle birlikte görev alan tüm çalışma arkadaşlarıma bu vesile ile bir kez daha teşekkür ediyorum.
Ben susunca yerime konuşan çok oluyor. Yakışıksız iddia ve yorumları, üzüntüyle takip ediyorum. Yaşananlar tüm gerçekliği ile bu şekildedir.

Kaynak:Hürriyet/Sporarena

Havalimanında Şok Yumruk

Havalimanında şok yumruk!

Akturkticaret.net farkıyla: Fransa’da bir havalimanı çalışanı 13 saat süren ertelemeyle ilgili şikayette bulunan bir yolcuyu yumrukladı. Yumruklanan yolcu o sırada kucağında bebeğini taşıyordu. Tam o an çekilen görüntüler sosyal medyada kısa sürede yayıldı.

Fransa’da Nice havalimanında İngiliz EasyJet havayolu şirketinin bir yolcusu, havalimanı çalışanı tarafından yumruklandı.

Adam önce ailenin yanın ayaklaştı, ardından uçuşlarının 13 saattir ertlenmesiyle ilgili şikayette bulunan adama yumruk attı. Üstelik adamın kucağında bebeği vardı.

Sosyal medyada kısa sürede yayılan görüntülere tepki yağıyor. Yumruk atan çalışanın, Nice havalimanında engelli yolcuların uçağa iniş binişlerini sağlayan Fransız Samsic isimli firmanın bir çalışanı olduğu belirtiliyor.

Kaynak:milliyet.com.tr

Rezil Kareler Ortaya Çıktı

Rezil kareler ortaya çıktı!

Akturkticaret.net farkıyla: İngiltere ordusunun Falkland Adaları’ndaki üssünde görev yapan Rebecca Crookshank’ın paylaştığı görüntüler dehşete düşürdü.

İngiltere’de Kraliyet Hava Kuvvetleri (RAF) ve diğer Ordu birliklerinde çekilmiş rezalet fotoğraflar ortaya çıktı.

Falkland Adaları’nda görev yapan kadın asker Rebecca Crookshank, deniz üssünde cinsel saldırıya uğradığını söyleyenlerden biri.

Orduda görev yaparken 21 yaşında olan kadın askeri bir grup çırılçıplak erkek asker arasında gösteren fotoğraflar şoke etti. 2001 yılına ait karelerde erkek askerlerin tacizine uğrayan Rebecca Crookshank, orduda olan bitenleri göstermek için yıllar sonra görüntüleri paylaştı.

Crookshank, 28 erkek askerin bulunduğu üste tek kadındı. Ortaya çıkan görüntüler arasında, karanlıkta popolarını erkek askerler de yer alıyor.

İngiliz ordusunda cinsel saldırı olayları hayli yaygın, son beş yılda 363 vaka kayıtlara geçti. Ordu bünyesindeki askeri polis, geçen yıl 113 tecavüz veya taciz belirledi.

Kaynak:milliyet.com.tr

Rize Web Tasarım İlk Sayfa Seo Rize Günübirlik Turlar www.hosttescil.com