Ebru Yaşarın Zengin Eşi Necat Gülsevene Şok Dava

Ebru Yaşar’ın zengin eşi Necat Gülseven’e şok dava

Akturkticaret.net farkıyla: Şarkıcı Ebru Yaşar’ın, 2015’te evlendiği Necat Gülseven’in başı 7 milyon 500 bin TL’lik bir gayrimenkul yüzünden derde girdi!

Hürriyet.com’daki habere göre; olay şöyle gelişti: Ünlü bir bakliyat firmasının sahibi İbrahim A, Beykoz’da villa almak istedi. Necat Gülseven arkadaşına ait bu villanın satışı için devreye girdi. İbrahim A. ile 7 milyon 500 bin TL’ye anlaştı.

TEHDİT İDDİASI

Evi alan İbrahim A. “Paranın bir bölümünü ev sahibine banka yoluyla gönderdim. 4 milyon 640 bin TL’lik kısmını Necat Gülseven’e peşin verdim. Ama tapuyu aylardır alamadım” diyerek şikayetçi oldu. Necat Gülseven hakkında ‘silahla tehdit, dolandırıcılık, yağma’ iddiasıyla suç duyurusunda da bulundu. Gülseven’in avukatı “İddialar iftira niteliği taşıyor” dedi.

NECAT GÜLSEVEN KİMDİR?

Adını Ebru Yaşar ile yaptığı evlilikle duyuran Diyarbakırlı işadamı Necat Gülseven’in birçok alanda yatırımı var. Necat Gülseven 2 yıllık evlilikleri boyunca, ikiz çocuklarının annesi Ebru Yaşar’a toplam 17 milyon TL’lik lüks hediyeler aldı. Bunların arasında tektaş yüzükler, Maserati otomobil, Bodrum’da havuzlu villa, lüks tekne var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Rize Web Tasarım İlk Sayfa Seo Rize Günübirlik Turlar