Archive for Eylül 2017

Yeni Kıyamet Senaryosu 23 Eylül 2017De Dünyayı Terk Edin

Yeni kıyamet senaryosu: ’23 Eylül 2017’de dünyayı terk edin’

Akturkticaret.net farkıyla: Bir “araştırmacı” olan David Meade, Planet X: The 2017 Arrival adlı kitabında dünyanın bu yıl 23 Eylül ‘de yok olacağını iddia ediyor. Bununla da kalmayan Meade, dünyanın sonuna karşı zenginlerin şimdiden sığınaklar hazırladıklarını, yani onlarında bu gerçeğin farkında olduğu ancak biz sıradan insanlarla paylaşmaktan kaçındıklarını dile getirdi. Toplumun karanlıkta bırakıldığı ve böylece panik ortamının oluşmasını engellediklerini de sözlerine ekledi

Meade’in kanıtları ise şöyle:

Depremlerin sayısı ve yoğunluğu dramatik bir şekilde artıyor.

Fırtınaların sayısı da, boyutu da türleri de katlanarak artıyor. Dünya yüzeyinde çatlaklar beliriyor. Sıcak hava dalgalarının süresi de sertliği de artıyor.

23 Eylül 2017’de Ay, Virgo (Başak) takımyıldızının tam altında hiza alacak. Güneş bu takımyıldızını örtecek ve yalnızca 2017’de yaşanan bu hadise sonucunda bir doğum yaşanacak. Gupiter de 9-9-17’de doğmuştu.

Bir sonraki hadisede ise yeni doğan bu gezegen, Planet X (X Gezegeni) sanı kaplayacak ve Dünya ile Ay bir sonraki dolunaya kadar gölgede kalacak.

“Kıyamet günü sığınakçısı” Robert Vicino da Nibiru’nun geldiğini söylüyor. Zenginlerin hayatta kalmak için sığınaklar yaptıklarını söyleyen Vicino “Rusların neden 40 milyon kişilik bir sığınağı var hiç düşündünüz mü?” sorusunu da insanlığa yöneltiyor. Vicino ayrıca İncil’in de kıyametten bahsettiğini bir kez daha hatırlatma ihtiyacı görüyor. “Hayatta kalmış ve yaralanmışsanız, radyasyondan yanmışsanız sokaklarda, sıçanlar ve diğer insanlarla açlıkla mücadele ederek, dünyadaki cehennemde hayatta kalmaya çalışacaksınız.” sözleriyle de işin ne denli ciddi boyutlara ulaştığına vurgu yapıyor.

NASA GÖREMİYOR İDDİASI

Nümerolojist David Meade’in, “X Gezegeni-2017 Geliyor” (Planet X-The 2017 Arrival) adlı kitabında Dünya’ya çarpacağını iddia ettiği Nibiru adlı gezegenin Güney Kutbu bölgesinden yaklaştığı, bu yüzden NASA tarafından görülemediğine inananlar var.

NASA YALANLADI

Bu arada en ilkel medeniyetlerden bu yana felaket senaryolarıyla ilişkilendirilen Güneş tutulması bu kez de tartışılıyor. En popüler senaryoyu ünlü İngiliz nümerolojist David Meade ortaya attı ve ‘Nibiru’ adlı gizemli dev bir gezegenin Dünya’ya çarparak sonunu getireceğini iddia etti. NASA ise anında yalanladı.(Posta)

İrem Derici Hakkında Şoke Eden Gerçek

İrem Derici hakkında şoke eden gerçek!

Akturkticaret.net farkıyla: Şarkıcı İrem Derici’nin adeta bir deri bir kemik görüntüsünün arkasında bu istek mi yatıyor: Ölürsem de zayıf öleyim!

Son dönemde hızlı bir şekilde kilo verdiği için sevenlerini korkutan İrem Derici, sağlık sorunlarıyla uğraşıyor. Ünlü popçu, geçtiğimiz salı gününden bu yana Fulya’da bir hastanede yoğun bakım ünitesinde tedavi görüyor.

Hastane Başhekimi Profesör Doktor Reha Baran’ın “Bilinci açık, sohbet edebiliyor, gazete okuyabiliyor. Genel durumu daha iyi” şeklindeki açıklaması yüreklere su serpti. Ancak 30 yaşındaki şarkıcı hakkında yapılan bir açıklama onun zayıflığı bir çeşit saplantı haline getirdiğini gösterdi.

“ÖLÜRSEM DE ZAYIF ÖLEYİM”

Magazin gazetecisi Esin Övet, İrem Derici hakkında ortaya attığı iddia ile yoğun bakımda tedavi gören şarkıcının durumunun ne kadar tehlikeli olduğunu ortaya koydu.

Bir haber bülteninde konuşan Övet, İrem Derici’nin, kendisine ‘Ölürsem de zayıf öleyim’ şeklinde bir açıklamada bulunduğunu ifade etti.(Milliyet/Cadde)

Kaya Çilingiroğlu Hülya Avşar Beğendiğim Bir Kadın Değildi

Kaya Çilingiroğlu: Hülya Avşar beğendiğim bir kadın değildi

Akturkticaret.net farkıyla: Radyocu Adem Metan, Radyo Viva’da ağırladığı Kaya Çilingiroğlu bir röportaj gerçekleştirdi

Kızı Zehra’nın annesi, boşandığı eşi Hülya Avşar ile ilgili soruları da açık yüreklilikle cevaplayan Kaya Çilingiroğlu, kendisiyle 2 gün bir araya geldiklerinde iyi anlaştıklarını ancak 3’üncü günü kovulmamak için kaçtığını söyledi.

‘O ZAMANLAR ESMER KADINLARDAN HOŞLANIYORDUM’

Hülya Avşar ile ilk başlarda hiç ilgilenmediğini de belirten Kaya Çilingiroğlu, “O dönemler Türkiye Hülya Avşar diye, yıkılıyordu. Aslında beğendiğim bir kadın değildi. O zamanlar esmer hanımlardan hoşlanıyordum. Bir gün ofisteyken Hülya Avşar’ı dinleyeyim, dedim. Sahnenin kenarında oturdum. Görünce, ‘bu bir ikon’ dedim. Bugüne kadar nasıl fark etmemişim?’ diye içimden geçirdim. İlk zaman telefonla konuştuğumuzda onu reddetmiştim. Beni kaldığı Çırağan Sarayı’nda çay içmeye davet etti. Ancak, ‘gelemem’ demiştim. ‘Bu ne diyor, diyerek şaşırmıştı. Daha sonra tanıştık ve evlendik. Çocuğum Zehra oldu. 20 yaşına girecek. İnşallah iç mimari okuyacak. Baskı yapmıyorum. İstiyorum ki, çocuk mutlu olsun” diye konuştu.

HÜLYA İLE ASLA EVLENMEM

Kaya Çilingiroğlu Posta’dan Canan Danyıldız’a verdiği röportajda da Hülya Avşar için şöyle demişti:

“Büyük konuşmayayım ama bir daha asla evlenmem! Hele Hülya ile bir daha asla evlenmem. Hülya’yla aramızda başka bir şey var. En nihayetinde bir de kızımız var. Birlikte büyüdük, o yaşları birlikte atlattık. Ama şimdi 3 gün yan yana duramayız!”

Kaya Çilingiroğlu ve Hülya Avşar 1997 yılında evlenip 2005 yılında boşanmıştı.(Posta)

Müftünün Sosyal Medya Hesabından Yaptığı Paylaşım Tepki Çekti

Müftünün sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım tepki çekti

Akturkticaret.net farkıyla: Gölcük Müftüsü Mehmet Yazıcı’nın Facebook hesabından “Mağazalarda ambalajı açılmış teşhir ürünleri hep yarı fiyatına satılır. Anlayana…” diye yaptığı paylaşım tepki çekti.

2013 yılından bu yana Gölcük müftülüğünü yapan Mehmet Yazıcı Facebook hesabından, “Mağazalarda ambalajı açılmış teşhir ürünleri hep yarı fiyatına satılır. Anlayana…” diye yazdı. Müftü Yazıcı bu paylaşımını kısa süre sonra sildi, ancak mesajında başı açık kadınları ima ettiğine dair yorumlar tepki gösterilmesine neden oldu.

Müftünün mesajı, iki hafta önce gündeme gelen “kabuğu soyulmuş domates” tartışmasını da hatırlattı.(Hürriyet)

1 Milyar Dolarlık Düğünden İflasa

1 milyar dolarlık düğünden iflasa!

Akturkticaret.net farkıyla: B&N Bank’ın geçtiğimiz günlerde iflas etmemek için Rusya Merkez Bankası’ndan yardım istemesi, bankayı yöneten Rus milyarder Oligarch Mikhail Gutseriev’in 2016 yılında oğlu için yaptığı düğünü akıllara getirdi.

Geçtiğimiz günlerde iflas etmemek için Rusya Merkez Bankası’ndan yardım isteyen B&N Bank’ı yöneten ve bankanın en büyük ortağı olan Rus milyarder Oligarch Mikhail Gutseriev’in oğlu Said Gutseriev’e geçen yıl yaptırdığı düğünün 1 milyar doları bulduğu belirtiliyordu.

Gutseriev, 2016 yılında Moskova’da yapılan şaşalı bir düğünle hayatını 28 yaşındaki Khadija Uzhakhovs ile birleştirmişti.

Dailymail’de o gün yayınlanan habere göre Uzhakhovs’un giydiği gelinliğin fiyatının sadece bir milyon doları bulduğu iddia edilmişti. Hatta üzerindeki mücevherat nedeniyle yaklaşık 11 kg gelen gelinliğin arkasını kaldırmak için birkaç kişi görevlendirilmişti.

Davetlerin Rolls Royces gibi lüks araçlarla getirildiği düğün Moskova’nın en lüks restoranlarından olan Safisa’da yapılmış, Jennifer Lopez de ufak bir konser vermişti.

Devlet başkanlarının da katıldığı düğünde konuklar için kesilen pastanın boyu birkaç insanın boyunu aşarken gelinin tacı ise yaklaşık 5 milyon dolara mal olmuştu.

BİNBANK’A LİKİDİTE DESTEĞİ VERİLDİ

Aktiflerine göre Rusya’nın 12. büyük bankası olan B&N Bank, geçtiğimiz gün iflas etmemek için merkez bankasından kendisini kurtarmasını istemiş ve bu gelişme ardından Rusya Merkez Bankası, Binbank’a (B&N Bank) acil likidite desteği sağladığını duyurmuştu. Rusya Merkez Bankası açıklamasında sağlanan likidite desteğinin miktarı konusunda da bilgi verilmedi.(Uzmanpara)

Emre Belözoğlundan Fenerbahçe Açıklaması

Emre Belözoğlu’ndan Fenerbahçe açıklaması

Akturkticaret.net farkıyla: Medipol Başakşehir’in kaptanı Emre Belözoğlu, aktif futbol hayatı devam ederken Fenerbahçe forması giymeyeceğini açıkladı. Tecrübeli futbolcu, Arda Turan’ın TFF Başkanı olmak gibi bir hayalinin bulunduğunu da dile getirdi.

Medipol Başakşehir’in kaptanı Emre Belözoğlu, aktif futbol hayatı devam ederken Fenerbahçe forması giymeyeceğini açıkladı. Tecrübeli futbolcu, Arda Turan’ın TFF Başkanı olmak gibi bir hayalinin bulunduğunu da dile getirdi.

TRT Spor’da bir programa katılan Emre Belözoğlu, Fenerbahçe’ye transferinin sorulması üzerine konuştu. Tecrübeli futbolcu, sarı-lacivertlilerden resmi bir teklif almadığını ve aktif futbol hayatı devam ederken Fenerbahçe forması giyemeyeceğini belirtti. Emre, futbolu ne zaman bırakacağına dair yöneltilen soruya ise “Bunu şu anda söylemem doğru olmaz. Bu seneyi sakatlıksız belasız atlatırsak bakarız” cevabı verdi. Tecrübeli futbolcu, ileride federasyon başkanı olmak istemediğini ancak Arda Turan’ın bu konuda bir düşüncesinin bulunduğunu da belirtti.

Emre Belözoğlu’nun açıklamalarından öne çıkanlar şu şekilde;

“Resmi olarak bir teklif almadım. Yöneticilerimizle birkaç kez istişaremiz oldu. Ama başta Göksel Gümüşdağ ve Medipol Başakşehir, Fenerbahçe’den ayrıldığımda bana sahip çıktı. Sayın Gümüşdağ’ın izni olmadan böyle bir şey yapmam mümkün değil. Fenerbahçe benim için çok farklı bir yer, çocukluğumda tuttuğum takımdı. Hüzünlü ve güzel günlerim geçti. Fenerbahçeli olduğumu asla gizlemedim. Sosyal medyada bana gösterilen büyük bir sevgi var, hak ediyor muyum hak etmiyor muyum bilmiyorum ama aktif futbol hayatım bittikten sonra Fenerbahçe’de görev alabilirim. Aktif futbol hayatım devam ederken bu mümkün görünmüyor.”

“Kendine baktığın sürece bu mesleği yaparsın. Ben Türkiye’nin en sistemli kulübündeyim. Yaşıma en uygun, en doğru yerdeyim.”

“Benim federasyon başkanı olmak gibi bir hedefim hiç olmadı. Arda olmak istiyor ama. O başkan olur, ben de yardımcısı…”

“Abdullah Avcı, rol model olabilecek bir teknik direktör. Medipol Başakşehir’de yeri geliyor sadece rakip analizi değil hakem analizi bile yapıyoruz.”

“Çalıştığım tüm teknik direktörlere kendimi iyi gösterdiğimi düşünüyorum. Hepsinin benim üzerimde emeği vardır. Ancak Fatih Terim’in yeri bende ayrıdır.”

“Alex de Sozua da Gheorghe Hagi de çok büyük oyuncular. Ancak Hagi’nin yeri benim için çok ayrıdır. Alex’le de çok güzel zamanlarımız geçti, her iki futbolcuya da camiaları hakkını veriyordur.”

Kaynak: HTSpor

Özcan Deniz Baba Oluyor

Özcan Deniz baba oluyor!

Akturkticaret.net farkıyla: 45 yaşındaki Özcan Deniz 1 yıldır kendisinden 20 yaş küçük Feyza Aktan (25) ile birlikteydi.

Evlenecekleri konuşulan çiftten müjdeli haber geldi. Feyza Aktan’ın 1,5 aylık hamile olduğu ortaya çıktı.

Posta’da yer alan habere göre; Deniz ve Aktan bu gelişme üzerine nikah tarihini de öne çekti.

Rize Web Tasarım Seo