SON DAKİKA: Emre Belözoğlundan Volkan Demirel Paylaşımı

Emre Belözoğlu’ndan Volkan Demirel paylaşımı

En Son Haberler: Fenerbahçe’de kadro dışı kalan kaptan Volkan Demirel’e, eski takım arkadaşı ve yakın dostu Emre Belözoğlu’ndan destek mesajı geldi.

CNNTürk’ün haberine göre, Fenerbahçe’de flaş bir gelişme yaşanarak Volkan Demirel, Nabil Dirar ve Aatif Chahechouhe kadro dışı bırakılmıştı. Yaşanan bu gelişmenin ardından kaptan Volkan, açıklama yaparak “Hayırlısı olsun. Yönetimin bir bildiği vardır. Bana şu safhada konuşmak yakışmaz. Yaşadıklarımı ben bilirim.” açıklamalarını yaptı.

Sosyal medyada da birçok taraftar Volkan Demirel’e destek mesajı yağdırdı. Tecrübeli file bekçisine destek verenlerden birisi de eski takım arkadaşı Emre Belözoğlu oldu. Emre, sosyal medya hesabından Volkan Demirel’in fotoğrafını paylaşarak yanında olduğunu gösterdi.

Emre Belözoğlu, sarı lacivertlilerden, takımın o dönemdeki sportif direktörü Giuliano Terraneo’yla anlaşamadığı için ayrılmıştı.

Ayrıca Fenerbahçe’nin eski futbolcusu Selçuk Şahin’de sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Volkan Demirel’e destek oldu…

(Sözcü/Skor)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Rize Web Tasarım İlk Sayfa Seo Rize Günübirlik Turlar