Çağla Aktürk Biyografisi Genç Yazarın Tüm Kitapları

Genç be başarılı yazar çağla aktürk‘ün İnsanı kendine hayran bırakan bağlılıkta tarifi kelimelerle anlatılamayacak bir aşk hikayesi. İnsanı soluksuz bırakacak güçte bir adamın zorlamasıyla imzalanan iki aylık sözleşme.

İki aylık Sözleşme‘nin son buluşu. Birbirine tutunmuş iki zıt ruhun çekimi, Zihinden kalbe iki hayatın bağlılığı, Kaçtıkça birleşen iki beden, Devam eden onlarca intikam oyunu.

Ve Sözleşme Serisi’nin merakla beklenen son kitabı. Bir imzayla başlayan iki aylık serüven, Yıllarca bekletilmiş intikam oyunları, Kayıp iki hayatın gerçekleri, Zihinden kalbe inen onlarca sır, Bir simgenin gücü.

Yeni kitabımın bölümlerini artık https://www.caglaakturk.com/ web sayfamdakı Son Kitabım kategorisinden takip edebileceksiniz. Çok yakında burada sizlerle birlikte olmanın heyecanını şimdiden yaşıyorum. Yakın ilgi ve alakanız için sizlere müteşekkirim sevgili kitapseverler.

ÇAĞLA AKTÜRK KİMDİR?

17 Ekim 1998 Rize doğumlu yazar aslen Erzurumludur. Eğitimini Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik bölümünde sürdürmektedir. Yazmaya on altı yaşında wattped sitesi üzerinden başlayan yazar, SÖZLEŞME adlı eseriyle yazdığı sitede 22 milyon tıklanmayla güzel bir başarı elde etmişti. İlk kitabını on sekiz yaşında çıkartarak yazarlığa ilk adımı atmış olan yazar, on dokuz yaşında ikinci kitabıyla bunu sürdürmüştür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Rize Günübirlik Turlar Ayder Turu